Wpłyń na oceany nowych możliwości z blogiem fzpp.pl

Wyślij nam wiadomość

Jak wyglądają konwersacje online po angielsku?

Filip Błaszczyk 2019-04-14 0 komentarzy
Wpis

Obecnie nie ma konieczności pokonywania trasy do szkoły językowej, żeby rozpocząć naukę angielskiego. Taką szansę mają nawet ludzie, którzy dotychczas byli ograniczeni pod względem edukacyjnym ze względu na mieszkanie na wsi, zły stan zdrowia czy podeszły wiek. Dzisiaj z pomocą przychodzą im nowoczesne technologie, umożliwiając konwersacje online po angielsku bez potrzeby wychodzenia z domu.

Żeby móc skorzystać z nauki online, nie trzeba spełniać żadnych warunków poza posiadaniem urządzenia z dostępem do Internetu i zainstalowanym komunikatorem Skype. Lekcje odbywają się za jego pośrednictwem, co pozwala nauczycielowi na gestykulowanie i umożliwia nawiązanie kontaktu na linii lektor-uczeń. Jednak zanim rozpoczną się właściwe zajęcia, klient jest zapraszany na lekcję próbną. W jej trakcie wzajemnie poznają się z nauczycielem, który ponadto ocenia kompetencje językowe ucznia.

Lekcja online z reguły trwa 30, 45 lub 60 min w zależności od indywidualnych ustaleń z uczniem. Terminy zajęć można wskazać z góry lub dobierać na bieżąco, np. na kilka dni przed planowaną lekcją. Przykładem dobrze zorganizowanej i profesjonalnej internetowej szkoły języka angielskiego jest bilinguo.pl. Niezależnie od poziomu, jaki chce się osiągnąć i aktualnie posiadanych umiejętności nauka przez Internet pod okiem wykwalikowanych specjalistów jest możliwa, jeżeli podejmie się współpracą z firmą. Fakt, że zatrudnia lektorów cieszących się dobrą opinią, świadczy wyłącznie na jej korzyść. Warto sprawdzić jej stronę internetową i dowiedzieć się więcej na temat oferty.

Skomentuj wpis