Wpłyń na oceany nowych możliwości z blogiem fzpp.pl

Wyślij nam wiadomość

Lekcje angielskiego w firmie - Dlaczego warto?

Marcin Kamiński 2019-04-20 0 komentarzy
Lekcje angielskiego w firmie - Dlaczego warto?

Dojazd do szkoły językowej, szczególnie w dużym mieście, wiąże się z niepotrzebną stratą czasu. Życie zawodowe i prywatne pracowników niejednej korporacji czy nawet mniejszej firmy wiąże się z bardzo napiętym grafikiem. Na deficyt wolnego czasu narzeka dziś bardzo wiele osób. A przecież nauka języka obcego nie może przebiegać w nerwowej atmosferze, pośpiechu, w zmęczeniu.

W tym kontekście znakomitym wyjściem jest wydzielenie osobnej przestrzeni w siedzibie firmy na lekcje dla pracowników. Właśnie w takim modelu działa Ling Project, firma przybliżająca język angielski w firmie w Poznaniu. Najprościej ujmując – przedsiębiorca wynajmuje specjalistów prowadzących kurs, którzy w wybranych godzinach przyjeżdżają do firmy i przeprowadzają kurs zaprojektowany pod kątem indywidualnych potrzeb, na przykład w związku z branżowym żargonem.

To wyjątkowa okazja, żeby zaoferować pracownikom dodatkowy bodziec motywacyjny – rozwój językowy – a przy tym przygotować ich do jeszcze efektywniejszej pracy na rzecz instytucji lub firmy. Z kolei native speakerzy i wykwalifikowani lektorzy dostosowują się do godzin pracy firmy, poziomu zaawansowania kursantów, wymogów branżowych czy lokalizacji przedsiębiorstwa na mapie Poznania i okolic.

W tej samej firmie szkoleniowej można także zamówić profesjonalne tłumaczenia lub skonsultować projekt czy wątpliwość w związku z językiem obcym – nie tylko angielskim, ale również hiszpańskim i niemieckim. Za sloganem „skuteczna komunikacja w biznesie” idzie konkretna wartość – pełne wsparcie lingwistyczne niezależnie od charakteru działalności i wielkości przedsiębiorstwa czy organizacji.

Skomentuj wpis