Wpłyń na oceany nowych możliwości z blogiem fzpp.pl

Wyślij nam wiadomość

Ciągnik rolniczy do pracy w lesie

Klaudia Nowak 2021-05-26 0 komentarzy
Ciągnik rolniczy do pracy w lesie

Do prowadzenia prac w lesie niezbędne jest zaopatrzenie gospodarstwa w odpowiednie narzędzia. Podstawą jest tutaj ciągnik leśny ze wzmocnionym podwoziem oraz gwarantującym dobrą zwrotność i przyczepność zawieszeniem. Dzięki temu można prowadzić wycinkę nawet na trudnodostępnych miejscach. Tak skonstruowany pojazd świetnie nadaje się również do wytyczania nowych dróg. 

Dla osób zainteresowanych zakupem powyższego sprzętu atrakcyjną ofertę przygotowała marka VALTRA. To fiński dostawca, który od lat z powodzeniem działa na rynku, a obecnie jego punkty sprzedaży znajdują się także w Polsce. Firma specjalizuje się w nowoczesnych, wykorzystujących nowe technologie oraz gwarantujących bezpieczną pracę maszynach rolniczych. Jej produkty spełniają wymagane normy jakości oraz posiadają gwarancję producenta. Dodatkowo łatwo jest je spersonalizować do indywidualnych potrzeb danego gospodarstwa.

Bez względu na to, czy ciągnik rolniczy będzie użytkowany podczas obróbki areału ziemskiego lub też do prac leśnych, spełni on oczekiwania swojego użytkownika. To bardzo wytrzymałe i łatwe w obsłudze wsparcie, dające mnóstwo możliwości wykorzystania. Dostawca poleca je także ze względu na fakt, że jest ono tanie w eksploatacji, gdyż pobiera mniej paliwa, a tym samym nie generuje tak dużych kosztów utrzymania jak starsze maszyny.

Pracownicy wspomnianej marki polecają samodzielnie się przekonać o wartościach proponowanego sprzętu. Zapraszają na spotkanie z przedstawicielem firmy, który chętnie przedstawi ofertę oraz omówi warunki finansowania.

Skomentuj wpis