Wpłyń na oceany nowych możliwości z blogiem fzpp.pl

Wyślij nam wiadomość

Hodowla kotów łódzkie

Magdalena Urbańska 2021-02-17 0 komentarzy
Hodowla kotów łódzkie

Strona internetowa mojkot.eu jest witryną prowadzoną przez osoby, dla których codzienną pracą jest hodowla kotów w łódzkim. Oferują one swym klientom sprzedaż rasowych kociąt rosyjskich z rodowodem. Każde zwierzę, które jest oddawane w ręce nowego właściciela, jest uprzednio odrobaczone. Kocury są dodatkowo kastrowane, a kotki sterylizowane. Co więcej, przy odbiorze pupila hodowcy przekazują mu także gotową wyprawkę. 

Należy wiedzieć, iż kocię można odebrać dopiero około szesnastu tygodni po narodzinach, gdyż wtedy staje się na tyle samodzielne, by móc funkcjonować bez matki. Witryna internetowa hodowli została skonstruowana tak, by przekazać zainteresowanym osobom jak największą ilość informacji. Można obejrzeć zdjęcia kotek i kocurów, poznać ich imiona i wiek. Co więcej, w specjalnej zakładce przygotowano bardzo szczegółowy opis rasy, jaką są koty rosyjskie. Dzięki temu potencjalni właściciele będą wiedzieć, czego się spodziewać i jak traktować takie zwierzę.

Aby mieć pewność, iż wybrany kotek zostanie zarezerwowany dla konkretnej osoby, konieczne jest wpłacenie określonego zadatku. Na profilu hodowli systematycznie zamieszczane są ogłoszenia wraz ze zdjęciami, które informują o tym, iż pojawiły się nowe kotki. Każdy z nich otrzymuje jeden z poniższych statusów:

  • w obserwacji (taka informacja oznacza, iż pojawiła się osoba zainteresowana kociakiem, jednak jeszcze nie zdecydowała się na jego zakup na sto procent),
  • wstępnie zarezerwowany (została dokonana rezerwacja bez wpłaty zadatku),
  • zarezerwowany (kot został wybrany, a pieniądze wpłacone).

Skomentuj wpis