Wpłyń na oceany nowych możliwości z blogiem fzpp.pl

Wyślij nam wiadomość

Lexington – co warto wiedzieć o tej marce?

Fryderyk Wieczorek 2022-11-26 0 komentarzy
Lexington – co warto wiedzieć o tej marce?

Początki tej marki sięgają 1997 roku. Choć powstała ona Szwecji, to jej produkty swoją stylistyką nawiązują do Nowej Anglii, która do dziś uchodzi za kolebkę amerykańskiej kultury. To tam narodził się styl Hamptons zwany inaczej nadmorską elegancją. Każdemu, ko lubi takie kolory jak błękit, biel czy beż, z pewnością spodobają się tekstylia Lexington. Założycielką marki i główną projektantką jest Kristina Lindhe. Oferta obejmuje produkty klasy premium o niebanalnym wzornictwie. Nawiązują one do sielskości i anielskości, z czym wielu osobom kojarzy się Nowa Anglia i całe amerykańskie wschodnie wybrzeże.

Bogaty asortyment obejmuje dwie podstawowe kolekcje: Clothing i Home. Wśród dodatków przeznaczonych do domu znalazły się między innymi:

  • ciepłe koce,
  • przepiękne narzuty na łóżko,
  • ręczniki oraz szlafroki,
  • poduszki z różnymi dekoracyjnymi napisami i wzorami,
  • kubki,
  • maskotki.

Wszystko produkowane jest według starannie wykonywanych projektów – z dbałością o każdy szczegół. Marka chce być kojarzona z takimi wartościami jak: zrównoważony rozwój, równość społeczna oraz ekologia.

Gdzie można kupić te wyjątkowe produkty? To bardzo proste. Wcale nie trzeba wychodzić z domu. Oficjalny dealer Lexington zaprasza na swoją stronę internetową. Wystarczy wejść na lovelybaskets.pl, aby poznać więcej ciekawych szczegółów i sprawdzić, co aktualnie jest w sprzedaży. To kilkaset towarów z różnych kategorii – zaczynając od tradycyjnego pluszowego misia, a kończąc na praktycznych akcesoriach kuchennych, które powinny znaleźć się w każdym domu. Warto obejrzeć pełen katalog produktów dostępnych w sklepie online. Są tam wyroby wielu znanych i cenionych marek, takich jak choćby: Riviera Maison, Laboni czy Lene Bjerre.

Skomentuj wpis