Wpłyń na oceany nowych możliwości z blogiem fzpp.pl

Wyślij nam wiadomość

Rozwody Bydgoszcz

Izabela Jaworska 2021-07-17 0 komentarzy
Rozwody Bydgoszcz

Wybór jednej kancelarii może nie być zbyt prosty, dlatego należy przede wszystkim kierować się opiniami dotychczasowych klientów oraz specjalizacjami adwokatów. Na stronie internetowej dostępnej pod adresem mecenas-pacewicz.pl można znaleźć szczegółowy zakres usług znanej kancelarii zlokalizowanej w Bydgoszczy. Rozwody, alimenty, podział majątku - czyli pisząc ogólnie prawo rodzinne to główna specjalizacja właściciela kancelarii i zarazem wykwalifikowanego adwokata. 

Klient może liczyć na wsparcie już na etapie przygotowywania dokumentów niezbędnych do przedłożenia w sądzie. Ponadto adwokat będzie towarzyszył klientowi podczas mediacji z drugą ze stron oraz weźmie udział w rozprawie sądowej. Bardzo często już wstępne konsultacje pomagają w podjęciu określonych decyzji przez klienta i zaplanowaniu działania względem drugiego z małżonków. Mimo iż sprawy rozwodowe są często wręcz traumatycznym przeżyciem, szczególnie dla porzuconej czy zdradzonej strony, to nigdy nie należy zapominać o swoich prawach. Jeśli małżonkowie posiadają dzieci, to dobrze jest zadbać o ich przyszłość i ustalić odpowiednią wysokość alimentów, a także dogodne terminy spotkań z rodzicem. 

Bydgoska kancelaria zapewnia pomoc prawną na każdym etapie rozwodu. Doświadczony adwokat wyjaśni wszelkie wątpliwe kwestie i pomoże zgromadzić odpowiedni materiał dowodowy, a następnie będzie reprezentować klienta podczas sądowej rozprawy. Kancelaria zajmuje się także separacjami, sprawami dotyczącymi władzy rodzicielskiej, rozdzielnością majątkową i alimentami.

Skomentuj wpis