Wpłyń na oceany nowych możliwości z blogiem fzpp.pl

Wyślij nam wiadomość

Sprzątanie mieszkań i mycie okien Poznań

Marcin Kamiński 2021-06-13 0 komentarzy
Sprzątanie mieszkań i mycie okien Poznań

Konsumenci poszukujący sprawdzonej firmy sprzątającej, która ma rozbudowaną, różnorodną ofertę, powinni skorzystać z usług CNT. Przedsiębiorstwo działa na rynku od lat i cieszy się dobrą opinią oraz zaufaniem klientów. Podmiot zajmuje się sprzątaniem domów prywatnych oraz mieszkań, również po remoncie.

Pracownicy korzystają z najwyższej jakości, przyjaznych środowisku detergentów oraz dysponują specjalistycznymi urządzeniami, które usuną brud z każdego materiału. Na życzenie klienta firma może zastosować płyny czyszczące odpowiednie dla alergików. Sprzątanie mieszkań w Poznaniu oraz okolicy obejmuje:

  • kuchnie,

  • łazienki,

  • salony,

  • sypialnie,

  • komórki lokatorskie,

  • piwnice,

  • tarasy.

Dokładny zakres prac jest ustalany indywidualnie i zależy od wymagań klienta. Pracownicy mogą odkurzyć pomieszczenia, umyć i wypastować podłogi, zetrzeć kurze, umyć elewację, meble, wyprać dywany. Należy podkreślić, że pracownicy posiadają uprawnienia do pracy na wysokościach, więc mogą myć okna i fasady różnego typu budynków.

Warto zaznaczyć, że w ofercie znajdują się także usługi przeznaczone dla właścicieli zakładów przemysłowych, obiektów handlowo-usługowych, powierzchni biurowej. Firma oferuje deratyzację, ozonowanie, czyszczenie posadzek, elewacji, kostki brukowej czymycie okien w Poznaniu oraz wszystkich okolicznych miejscowościach.

Koszt usługi zależy od różnych czynników takich, jak wielkość pomieszczenia, zakres prac. Przed przystąpieniem do realizacji zlecenia klient otrzyma szczegółowy kosztorys. Wybór tej firmy to dobra decyzja.

Skomentuj wpis